All Products
Keywords [ cfly micro gps drone ] match 86 Products.
1.5m/S 5V 2A Wifi Camera Drone Optical Flow Rc Quadcopter Drone
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Satellite Positioning Systems: | GPS/GLONASS |
4.5m Altitude 5120×3840 4k Quadcopter Drone Four Axis UN38.3 With Camera VR
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Satellite Positioning Systems: | GPS/GLONASS |
4K X50 Zoom Anti Shake 5G Wifi Drones 4.35V RC Foldable Drone
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Satellite Positioning Systems: | GPS/GLONASS |
UN38.3 19m/s RC Foldable Pocket Drone 5.8GHz FCC With 4k HD Camera
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Size: | Unfold:182 X 255 X 74 Mm (L*W*H) Fold:170 X 108 X 74 Mm(L*W*H) |
Recklessly GPS LiPo 18650 RC Camera Drone 500mA Remote Control Camera Drone
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Size: | Unfold:182 X 255 X 74 Mm (L*W*H) |
| Max Service Ceiling Above Sea: | 5000m |
4.5m Altitude Brushless Lighting FPV Rc Drone 128GB Follow Me 4k Drone
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Max Descent Speed: | 2m/s(sport Mode) |
5km FPV 35.34Wh Wifi Video Drone 3840×2160 4k Gps Quadcopter
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Max Descent Speed: | 2m/s(sport Mode) |
Foldable Quadcopter GPS RC Drone 60Mbps 5000m Fpv Mini Drone
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Velocity Range: | ≤ 3m/s |
| Operating Frequency: | 5.8GHz/2.4GHz |
280mm Wheelbase Flying FPV Drone GPS GLONASS 4k HD Dual Camera 35W
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Max Charging Power: | 35W |
| Wheelbase: | 280mm |
CFLYAI Wheelbase 280mm Wifi Pocket Drone Altitude Hold Wide Angle Christmas Gift
| Size: | Fold:170 X 108 X 74 Mm(L*W*H) |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Wheelbase: | 280 Mm |

