All Products
Keywords [ cfly micro gps drone ] match 86 Products.
Faith RC Orbit Waypoint 4k Ultra HD Drone 128GB 3 Axis Foldable
| Size: | Fold:170 X 108 X 74 Mm(L*W*H) |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Wheelbase: | 280 Mm |
5000m 515g Mini Drone Rc 4k Hd Camera Wifi With Dual Camera Explore Air
| Size: | Unfold:182 X 255 X 74 Mm (L*W*H) |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Wheelbase: | 280 Mm |
Sensor CMOS Spiral 4k Ultra HD Drone Adjustable 4K Camera GPS FCC
| Size: | Fold:170 X 108 X 74 Mm(L*W*H) |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Wheelbase: | 280 Mm |
120m Gps 4k Follow Me Drone Aerial Photography Drone 3 Axis Gimbal
| Size: | Fold:170 X 108 X 74 Mm(L*W*H) |
|---|---|
| Maximum Flight Height: | 120m,maximum 500m (need To Change Setting On App) |
| Controllable Range: | Pitch:-90°~0° |
Wifi Selfie Cfly Drone 21mins Flight Time Auto Return Cfly Dream
| Model Number: | DF801/DREAM |
|---|---|
| Wheelbase: | 175 Mm |
| Weight (Battery & Propellers Included): | ≤250g |
5.8g Wifi 5km GPS RC Drone 4k HD Camera Micro SD Ultrasonic System
| Optical Flow System: | Yes |
|---|---|
| Ultrasonic Altitude System: | Yes |
| Stabilization: | 3-axis(pitch:+30/-120°,roll:± 35°,course:±30°) |
MSDS 280mm Wheelbase GPS Quadcopter Drone 5.8G Remote Control
| Product Size: | Folding: 17*10.8*7.4 CM |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Wheelbase: | 280mm |
Simplified Gps 4k FCC Aerial Photography Drone 3 Axis Gimbal
| Size: | Fold:170 X 108 X 74 Mm(L*W*H) |
|---|---|
| Capacity: | 3100mAh |
| Maximum Flight Height: | 120m,maximum 500m (need To Change Setting On App) |
3100mAh 19m/s Foldable Follow Me Drone 5000m With Gps Camera
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
|---|---|
| Wheelbase: | 280mm |
| Max Speed: | 19m/s(sport Mode) |
Industry GPS Quad Camera Drone Optical Flow Positioning 3100mAh
| Size: | Fold:170 X 108 X 74 Mm(L*W*H) |
|---|---|
| Capacity: | 3100mAh |
| Wheelbase: | 280 Mm |

