All Products
Keywords [ cfly micro gps drone ] match 86 Products.
3840×2160 Brushless Motor Unmanned Camera Drone 5G GPS
| Size: | Fold:170 X 108 X 74 Mm(L*W*H) |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Q'ty/Ctn: | 6 PCS/ CTN |
PRO Gimbal 11.4V 4K 30FPS RC Toy Drone Aerial Photography 3100mAh
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
|---|---|
| Wheelbase: | 280mm |
| Max Speed: | 19m/s(sport Mode) |
5KM RC GPS 3 Axis Gimbal Camera Drone Fpv Optical Flow 180mins Charge
| Type: | 11.4v,3100mAh |
|---|---|
| Age Range: | 14 Years & Up |
| Gimbal Stabilization: | 3 - Axis |
Faith 2 3 Axis Gimbal Wifi Drone 19m/s With GPS Follow Me Waypoint
| Model Name: | Faith 2 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Wheelbase: | 280mm |
35mins 4W Brushless RC Drone 4K HD Camera Long Range GPS 20MP Photo
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
|---|---|
| Wheelbase: | 280mm |
| Max Speed: | 19m/s(sport Mode) |
CFLYAI 4k Surround Quad Camera Drone Mini Rc With Camara No Obstacle
| Size: | Fold:170 X 108 X 74 Mm(L*W*H) |
|---|---|
| Max Flight Time: | 35 Mins |
| Maximum Flight Height: | 120m,maximum 500m (need To Change Setting On App) |
CFLYAI Rc 5G 4k Ultra HD Drone Wifi Helicopter Auto Return
| Size: | Unfold:182 X 255 X 74 Mm (L*W*H) |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Wheelbase: | 280 Mm |
5.8g 35W RC Toy Drone Wifi 4k Hd Camera G Sensor Radio Control Outdoor
| Capacity: | 3100mAh |
|---|---|
| Voltage: | 11.4V |
| Battery Type: | LiPo 3S |
35mins Brushless Motor Foldable Follow Me Drone 3 Axis Gimbal Return Home 4k Hd
| Size: | Unfold:182 X 255 X 74 Mm (L*W*H) Fold:170 X 108 X 74 Mm(L*W*H) |
|---|---|
| Wheelbase: | 280 Mm |
| Battery Type: | LiPo 3S |
50 Times Zoom 19m/S 3100mAh Wifi Camera Drone 30FPS 4k Brushless Motor
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
|---|---|
| Wheelbase: | 280mm |
| Max Speed: | 19m/s(sport Mode) |

