All Products
Keywords [ cfly micro gps drone ] match 86 Products.
CFLY Faith 2 Foldable Drone 3 Axis Gimbal 5KM FPV GPS RC Drone
| Product Name: | Faith 2 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Wheelbase: | 280mm |
Brushless Motor 4k Gps Cfly Drone 3100mAh Unmanned Aerial Drone
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Wheelbase: | 280mm |
5G Brushless 19m/s Gps Folding Drone CFLY 2 Aerial Photography Quadcopter
| Product Name: | Faith 2 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Wheelbase: | 280mm |
19m/s Gps 4K 30fps Follow Me Drone 11.4V RC Quadcopter Drone
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Satellite Positioning Systems: | GPS/GLONASS |
Photography CFLY DF808 Rc Airplane Drone 5000m Fpv Gyro Android 6.0
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Satellite Positioning Systems: | GPS/GLONASS |
3840×2160 120m Long Range RC Drone GPS GLONASS With Camera 4k Frame
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Satellite Positioning Systems: | GPS/GLONASS |
60Mbps 3 Axis Gimbal Brushless Drones CFLY DF808 4k Camera Drone
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Maximum Video Bit: | 60 Mbps |
Ambarella A12 30fps Camera Gps Quadcopter Drones Four Wing 19m/s
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Size: | Fold:170X108X74mm(L*W*H) |
500m Height 3840×2160 Brushless RC Drones 500mA CFLY With Hd GPS 4K Camera
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Size: | Unfold:182 X 255 X 74 Mm (L*W*H) Fold:170 X 108 X 74 Mm(L*W*H) |
LiPo 18650 Selfie Aerial GPS RC Drone 5000m CFLY With 4k Camera
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Battery Type: | LiPo 18650 |

