All Products
Keywords [ cfly micro gps drone ] match 86 Products.
35mins 11.4V 5000m 4k Ultra HD Drone Remote Control 50X Zoom Cfly Dream Drone
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Satellite Positioning Systems: | GPS/GLONASS |
4K WIFI 60Mbps Cfly Drone Wide Angle Drones 500mA With Camera Toys
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Battery Energy: | 35.34Wh |
5km 19m/s Fpv 4K RC Drone Automatic Return 4.35V Rc Helicopter Quadcopter
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Satellite Positioning Systems: | GPS/GLONASS |
3100mAh 5.8G GPS Foldable Pocket Drone Auto Return With 4k Camera
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Wheelbase: | 280mm |
5000m Quadcopter Optical Flow 6k Camera Drone 19m/s Foldable Rc Drones
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Satellite Positioning Systems: | GPS/GLONASS |
500mA 4k Quadcopter Drone CFLY DF808 5W EIRP Following Rc Drone
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Size: | Unfold:182 X 255 X 74 Mm (L*W*H) |
| Satellite Positioning Systems: | GPS/GLONASS |
MSDS Foldable Follow Me Drone 5000m 4K CFLY DF808 Foldable WIFI Drones
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Satellite Positioning Systems: | GPS/GLONASS |
280mm Wheelbase WIFI FPV 4K Gimbal Drone Brushless Aerial Photography Drone
| Product Name: | CFLY Faith 2 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Wheelbase: | 280mm |
4k 30fps 3100mAh Camera Drone Helicopter Brushless Selfie Foldable Rc Drone
| Product Name: | CFLY Faith 2 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Wheelbase: | 280mm |
MSDS 19m/s 4k Gps Quadcopter Drone Hand Remote Control 128GB FCC
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Size: | Unfold:182 X 255 X 74 Mm (L*W*H) Fold:170 X 108 X 74 Mm(L*W*H) |

