All Products
Keywords [ cfly micro gps drone ] match 86 Products.
Cfly 2 Axis Gimbal Micro Gps Drone , Fixed Altitude Mini Drone 1080p Camera
| Size: | 148 X 145 X 60 Mm(L X W X H ) |
|---|---|
| Wheelbase: | 175 Mm |
| Weight (Battery & Propellers Included): | ≤250g |
EISl CFLY DF808 RC Quadcopter Drone 5W 4K PRO GPS Drone 2 Axis Gimbal
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Satellite Positioning Systems: | GPS/GLONASS |
Lipo 18650s Dual GPS Drone 5000m FPV Quadcopter Drone With 5.8G WiFi
| Product: | CFLY Faith 2 |
|---|---|
| Design: | Foldable,easy To Carry |
| Sensor: | Sony |
280mm Wheelbase 5.8g Uav Gps Drone Hd 4k Camera 30fps With Gimbal
| Product: | CFLY Faith 2 |
|---|---|
| Design: | Foldable,easy To Carry |
| Wheelbase: | 280mm |
5G 35 Mins 3100mAh 5000m Rc Camera Drone FCC Foldable GPS Drone
| Product: | CFLY Faith 2 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Wheelbase: | 280mm |
3840×2160 35.34Wh Brushless Portable GPS Drone UN38.3 Follow Me Drone
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Video Recording Resolution: | 3840×2160 |
4K Camera Brushless Motor Collapsible GPS Drone Helicute 5000m
| Product Size: | Folding: 17*10.8*7.4 CM Unfolding: 18.2*25.5*7.4 CM |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Q'ty/Ctn: | 6 PCS/ CTN |
35 Mins Flying 5000m Brushless Gps Drone 11.4V 3100mAh With Camera 4k
| Product: | CFLY Faith 2 |
|---|---|
| Design: | Foldable,easy To Carry |
| Sensor: | Sony |
Brushless Foldable 5G GPS Drone 5m Altitude Aerial Photography UN38.3
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Max Ascent Speed: | 5m/s(sport Mode) 2m/s(Normal Mode) 2m/s(Calm Mode) |
Auto Follow 3 Axis Gimbal 4k Drone , Orbit Dual Gps Drone 35mins
| Size: | Unfold:182 X 255 X 74 Mm (L*W*H) |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Wheelbase: | 280 Mm |

