All Products
Keywords [ altitude hold cfly drone ] match 25 Products.
21mins CFLY Dream Wifi Pocket Drone Maximum Transmission Distance 2 Axis
| Wheelbase: | 175 Mm |
|---|---|
| Location: | GPS/GLONASS+optical Flow |
| Weight (Battery & Propellers Included): | ≤250g |
35mins FCC Pocket Air Drone Quadcopter Helicopter WiFi HD Camera
| Size: | Unfold:182 X 255 X 74 Mm (L*W*H) |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Wheelbase: | 280 Mm |
FCC Drone Light Show Drones , 3 Axis 19m/s Wifi Controlled Adventurer Drone
| Size: | Fold:170 X 108 X 74 Mm(L*W*H) |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Wheelbase: | 280 Mm |
Wifi 21mins Fhd Fpv Drone 2 Axis Gimbal GPS 4K Camera Brushless
| Size: | 148 X 145 X 60 Mm(L X W X H ) |
|---|---|
| Wheelbase: | 175 Mm |
| Weight (Battery & Propellers Included): | ≤250g |
Auto Follow 3 Axis Gimbal 4k Drone , Orbit Dual Gps Drone 35mins
| Size: | Unfold:182 X 255 X 74 Mm (L*W*H) |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Wheelbase: | 280 Mm |
11.4V UAV 5000m Transmission Quad Core Drone 3100mAh Follow Me RC Drone
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
|---|---|
| Wheelbase: | 280mm |
| Max Speed: | 19m/s(sport Mode) |
Foldable Quadcopter GPS RC Drone 60Mbps 5000m Fpv Mini Drone
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Velocity Range: | ≤ 3m/s |
| Operating Frequency: | 5.8GHz/2.4GHz |
50 Times Zoom 19m/S 3100mAh Wifi Camera Drone 30FPS 4k Brushless Motor
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
|---|---|
| Wheelbase: | 280mm |
| Max Speed: | 19m/s(sport Mode) |
PRO Gimbal 11.4V 4K 30FPS RC Toy Drone Aerial Photography 3100mAh
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
|---|---|
| Wheelbase: | 280mm |
| Max Speed: | 19m/s(sport Mode) |
280mm Wheelbase 19m/s Headless RC Drone Quadcopter 3100mAh 11.4V 4K Dual Camera
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
|---|---|
| Wheelbase: | 280mm |
| Max Speed: | 19m/s(sport Mode) |

