All Products
Keywords [ remote control unmanned camera drone ] match 4 Products.
35W Unmanned Camera Drone Remote Control Hd 6k 9.69Wh Dual Camera Drones
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Operating Temperature Range: | 0°C~40°C |
| Battery Net Weight: | 196 G |
500m CFLY DF808 Unmanned Camera Drone 4k UN38.3 Remote Control Camera Drone
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Maximum Flight Height: | 120m,maximum 500m (need To Change Setting On App) |
Waypoint 35mins Unmanned Camera Drone Rc Follow Me Calm Mode
| Color: | White,black |
|---|---|
| Material: | PP |
| Radio Control Style: | RC |
Micro Mini 90mins Unmanned Camera Drone FPV With 1000m Distance
| Power: | Brushless Motor |
|---|---|
| Wheelbase: | 175 Mm |
| Weight (Battery & Propellers Included): | ≤250g |
1

