All Products
Keywords [ gps four axis aerial drone ] match 40 Products.
5.8G 4k Remote Control Flying Drone , Camera 5MP 515g Tracker Rc Quadcopter
| Size: | Fold:170 X 108 X 74 Mm(L*W*H) |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Wheelbase: | 280 Mm |
35Mins 74mm Height Ultra Clear 4k Dual Camera Drone WIFI FPV Toy
| Size: | Unfold:182 X 255 X 74 Mm (L*W*H) |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Wheelbase: | 280 Mm |
3840×2160 ROHS Wifi Video Drone 60Mbps Remote Control Drones With Camera
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Maximum Video Bit: | 60Mbps |
| Max Ascent Speed: | 5m/s(sport Mode) 2m/s(Normal Mode) 2m/s(Calm Mode) |
CFLYAI 4k Surround Quad Camera Drone Mini Rc With Camara No Obstacle
| Size: | Fold:170 X 108 X 74 Mm(L*W*H) |
|---|---|
| Max Flight Time: | 35 Mins |
| Maximum Flight Height: | 120m,maximum 500m (need To Change Setting On App) |
4K HD MSDS 60Mbps Aerial Camera Quadcopter CFLY DF808 Radio Control
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Size: | Unfold:182 X 255 X 74 Mm (L*W*H) Fold:170 X 108 X 74 Mm(L*W*H) |
FCC Fpv 3 Axis Gimbal Camera Drone 280mm Wheelbase Dual Camera
| Product Model: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Required Operating Systems: | Andrio 6.0 Above,IOS 9.0above |
| Wheelbase: | 280mm |
Industry GPS Quad Camera Drone Optical Flow Positioning 3100mAh
| Size: | Fold:170 X 108 X 74 Mm(L*W*H) |
|---|---|
| Capacity: | 3100mAh |
| Wheelbase: | 280 Mm |
FCC Aerophotography Flying FPV Drone WIFI Real Time Transmission
| Size: | Unfold:182 X 255 X 74 Mm (L*W*H) |
|---|---|
| Weight (Battery & Propellers: | 515g |
| Wheelbase: | 280 Mm |
Optical Flow Fpv Plane Drone , 5000m CMOS Rc Plane Drone Wifi Camera
| Size: | Fold:170 X 108 X 74 Mm(L*W*H) |
|---|---|
| Max Flight Time: | 35 Mins |
| Maximum Flight Height: | 120m,maximum 500m (need To Change Setting On App) |
120m Flight 170mm Length Quad Camera Drone Ambarella Sensor With 3 Aixs Camera
| Size: | Fold:170 X 108 X 74 Mm(L*W*H) |
|---|---|
| Max Flight Time: | 35 Mins |
| Maximum Flight Height: | 120m,maximum 500m (need To Change Setting On App) |

